Ingco S12 Battery Charger 12V 0.65A FCLI12071
(0 reviews)
Price:
TZS 14,000
Quantity:
Total Price:
Add to cart
Buy Now
Whatsapp Order
Out of Stock
Add to wishlist
Add to compare
Share:
Don't miss this
TZS 70,000
Green Lion Professional Hair Clipper
Top Selling Products
Anker 323 Power Bank
Apple iPhone 11 Pro 128GB
Apple iPhone X 64GB
oraimo FreePods Lite
Anker Nano 10K 30W Power Bank with Built-In USB-C Cable
Canon EOS 500D DSLR Camera with 18-55mm Lens
Description
reviews
Specifications: Brand: Ingco Model: FCLI12071 Type: Battery Input voltage:220-240V~50/60Hz Output voltage:12V Output current:0.65A Packed by color box
Download
There have been no reviews for this product yet.
Don't miss this
Related products
Ingco Lithium-ion Battery and Charger Kit 20V with LED Battery Power Indicator, Fast Charging P20S FBCPK1222
Tronic Screw 2BA TR 3035
Tronic Cable Lugs 95mm - 12mm LUG 095-012
Tronic Cable Lugs 70mm - 12mm LUG 070-012
Tronic Cable Lugs 70mm - 10mm LUG 070-010
Tronic Cable Lugs 50mm - 12mm LUG 050-012
Tronic Cable Lugs 50-10mm LUG 050-010
Tronic Cable Lugs 50-8mm LUG 050-008
Tronic Cable Lugs 35mm - 12mm LUG 035-012
Tronic Cable Lugs 35mm - 10mm LUG 035-010